Správa o družstve- Október

dreamstime_m_47037668

Vážení podielnici,

Ďalší mesiac je za nami a opäť môžeme povedať, že sme sa posunuli ďalej. Sme vysoko motivovaní vytvárať pre našich členov podmienky, ktoré prevyšujú bežné štandardy a neustále na tom pracujeme.

Posila do tímu

Veľmi nás teší, že podielové družstvo Salus Populi má úspech. Aj preto nám mesiac Október priniesol dve nové posily do tímu, aby sme mohli našim členom poskytovať lepšie služby a servis.

Naša nová manažérka Veronika sa stará o bezchybný chod administratívnej činnosti. Kolegyňa Lívia má na starosti priamy kontakt a je pripravená si nielen vypočuť vaše otázky a žiadosti smerujúce k nám, ale zároveň aj informovať a tak poskytnúť našim členom a záujemcom „customer care“ na profesionálnej úrovni. Obidve dámy sú zastihnuteľné aj na telefónnom čísle uvedenom na webovej stránke saluspopuli.sk

Snaha neustále napredovať

Tento mesiac sme pracovali na vylepšovaní našich obchodných stratégií, aby sme dosiahli čo najstabilnejší výnos pre podielnikov. Všetky naše stratégie sú založené na základných princípoch investovania a každodennej práci s grafmi. Takto dokážeme stabilne zhodnocovať majetok v dlhodobom horizonte. O akých princípoch hovoríme? Tu sa dozviete viac.

Spolupráca s výhodami

Mať silného partnera zo sveta financií je veľké plus a nám sa podarilo uzavrieť strategickú spoluprácu s alternatívnym investičným fondom Rhodium Investments. Oprávnenie od Českej národnej banky mu dovoľuje poskytovať svoje služby kvalifikovaným investorom s kapitálom vyšším ako 125,000€.

Uzatvorením tejto spolupráce vieme našim podielnikom opäť ponúknuť lepšie podmienky na úrovni kvalifikovaného investora.

Záver

Veríme, že nasledujúci mesiac bude opäť produktívny a my vám prinesieme ďalšie pozitívne a zaujímavé informácie.

Naši členovia si okrem noviniek z „kuchyne“ nájdu vo svojom maily aj zhodnotenie kapitálu za minulý mesiac, na ktoré sme patrične hrdí. Ak sa k nám chcete pridať a podieľať sa spoločne s nami na zhodnocovaní majetku, ktoré nie je ovplyvnené ani ekonomickou nestabilitou, radi vás privítame.

Našim členom sa môžete stať aj po vyplnení registračného formulára. Tešíme sa na Vás, pretože v Salus Populi rastieme spolu.

Zanechať komentár