Scroll Top

Podcast s Petrom Dendisom: Nielen o tom, čo sú to kryptomeny

DSC02418

Náš Peťo prijal pozvanie na podcast a bol vyspovedaný na spravodajskom webe Investportál.sk. Salus Populi tak môže mať ďalší dôvod na radosť. Investportál sa totiž radí medzi weby obsahujúce kvalitné zdroje informácií zo sveta tradičného, ale hlavne moderného investovania. Web prináša množstvo zaujimavých článkov, praktických investičných informácií a predstavuje trendy moderného investovania aj v podobe copy tradingu a kryptomien. 

Podcast nielen o kryptomenách

Veľkým nadšencom a odborníkom na kryptomeny je aj Peter. Práve on sa angažuje v družstevných krypto stratégiách. Vypočujte si príbeh jedného zo zakladajúcich členov Salus Populi, nadšenca do technológií, kryptomien a mnoho iného.

zdroj: investportal.sk

Okrem iného si v podcaste vypočujete:

  • Vysvetlenie čo je to blockchain
  • Kde vidí cenu bitcoinu o 5 rokov
  • Čo by poradil začiatočníkom, aby sa nespálili pri investovaní do kryptomien
  • Zaujímavosti o jeho kariérnych začiatkoch
  • Na akých úspešných projektoch sa podieľal
  • Čo pre neho znamenajú peniaze

Peter Dendis v skratke

Peter je rodený Oravák. Študoval marketing na univerzite Komenského v Bratislave a začiatky jeho kariéry sú spojené s rádiom. Tam začal rozvíjať svoje marketingové vedomosti. Neskôr jeho cesty viedli do marketingovej agentúry, kde nazbieral množstvo skúseností v oblasti biznisu.

Prácu s dátami vymenil za prácu s ľuďmi a z marketéra sa stal budovateľ startupov. Má za sebou niekoľko úspešných projektov na medzinárodnej úrovni. Môžeme spomenúť napríklad vzdelávaciu platformu KOMOIO alebo mediálnu platformu SlovakSTARTUP.

“Verím, že technológie dokážu riešiť mnoho problémov, vďaka čomu sa môže svet stať lepším miestom.”

Peter je známy tým, že rád spája technológie so vzdelaním. Okrem toho v ňom nájdete už spomínaného nadšenca blockchainu a kryptomien, ktorým sa venuje aj ako obchodník. 

K založeniu družstva Salus Populi ho priviedlo nadšenie z príležitosti spojiť technológie s tradičnými princípmi družstva.

Zanechať komentár