Scroll Top

Kombinácia technológií a tradície funguje. Tu môžete využívať investičné nástroje veľkých hráčov

investičné nástroje

Pojem družstvo je väčšine z vás pravdepodobne známy už len z rozprávania starých rodičov. Málokto vie, že rovnako ako s.r.o-čky, alebo akciové spoločnosti, aj družstvo dodnes patrí medzi právne formy podnikania. Základná charakteristika družstva znie nasledovne: Je to spoločenstvo neuzavretého počtu osôb založeným za účelom podnikania a zabezpečovania hospodárskych, sociálnych, alebo iných potrieb pre svojich členov. Za rovnakým účelom vznikla aj fintech platforma Salus Populi. Charakter družstva jej umožňuje využívať tradičné princípy na naplnenie hospodárskych potrieb svojich členov moderným spôsobom. Zistite viac o družste a aké investičné nástroje a stratégie využíva.

Družstvá fungujú dlhé roky napríklad v USA, alebo vo Švajčiarsku. Ich výhoda je v tom, že každý člen má rovnaké rozhodovacie právo, bez ohľadu na počet akcií. Nestane sa tak, že menšieho podielnika prehlasuje väčší podielnik.

zdroj: Salus Populi

Michal Krondiak

Je spoluzakladateľ a predseda družstva Salus Populi. Jeho dlhoročné skúsenosti na finančných trhoch investoval do projektu, ktorý umožňuje aj drobným investorom byť po boku “big boys” v dianí na finančných trhoch. 

Michal povedal:
“Ponúkame naše know-how investorom, ktorí hľadajú nové príležitosti, nevyhovujú im nákladovo neefektívne a pre investora nevýhodné podielové fondy a nechcú investovať pasívne.”

zdroj: Salus Populi

Pred siedmimi rokmi pomohol vybudovať spoločnosť Rhodium Investments, ktorá úspešne dohliada na aktíva bonitných investorov. Myšlienka “poskytnúť rovnaké podmienky aj malým investorom” sa stala základným stavebným kameňom na vybudovanie fintech platformy Salus Populi.  

Ezisk

Rozhovor s Michalom Krondiakom o družstve Salus Populi si môžete prečítať na stránke ezisk.sk. Dozviete sa, ako družstvo funguje, aké dosiahlo výsledky a aj to, ako sa stať podielnikom. K článku sa dostanete kliknutím na odkaz nižšie.

www.ezisk.sk/clanok/aktivne-a-racionalne-salus-populi-dava-do-ruk-malych-investorov-nastroje-velkych-hracov

Záver

Ako hovorí samotný web, so Salus Populi môžete uchopiť nástroje veľkých investičných hráčov a vybudovať si diverzifikované portfólio, na ktoré budete pyšní. Platforma je pre všetkých moderných investorov, ktorí hľadajú moderné investičné nástroje na dosiahnutie stabilnejšieho a vyššieho výnosu aj počas trhových prepadov a ekonomických kríz.

Zanechať komentár