Dva príbehy, ktoré zanechali stopu

toto

Obaja sú toho názoru, že oveľa rizikovejšie ako investovať, je neinvestovať vôbec. To ľuďom totiž vytvára takmer 100% šancu, ako postupne prichádzať o svoje úspory. Svet financií im učaroval už vo veľmi mladom veku a svoje dlhoročné skúsenosti radi odovzdávajú ďalej.

Dnes vám predstavím prvých dvoch zakladateľov výnimočného projektu Salus Populi. Sú nimi Michal Krondiak a Martin Bittara. V podcastoch vám prinášame ich príbeh a životné skúsenosti.

Michal Krondiak

Michal ako predseda tohto družstva je človek, ktorý má naozaj čo povedať čo sa týka investovania. Má dlhoročné skúsenosti zo svetových búrz a učil sa od profesionálnych portfólio manažérov. Motivuje ho práca s ľuďmi a Salus Populi je pre neho spôsob, ako priniesť možnosti kvalifikovaných investorov širšej verejnosti.

Martin Bittara

Martin skúsenosťami takisto nezaostáva. Vyštudoval finančníctvo v zahraničí, v grafoch sa orientuje ako profesionál a dokonca okúsil, aké to je otvárať novú banku. Jeho ďalšou vášňou sa pred vyše 10 rokmi stal aj marketing a dnes vedie vlastnú digitálnu agentúru. Jeho úlohou v projekte je zabezpečiť, aby dôležité informácie boli podané vecne a zrozumiteľne.

Zanechať komentár